Odborný asistent koordinátora Tichých zpráv

Náplň práce:

  • administrativní kancelářské práce
  • podpora koordinace Tichých zpráv
  • pomocný střih/kamera
  • zástup za koordinátora Tichých zpráv
  • spolupráce s lidmi v týmu
  • zajištění práce v termínu
  • podpora koordinace týdenních plánů členů v týmu

Požadujeme:

  • neslyšící osobu, věk od 18 let
  • bez jiného pracovního poměru na CHPM (chráněné pracovní místo)
  • znalost českého znakového jazyka
  • znalost českého jazyka
  • základní znalost práce s kamerou/střihem
  • práce s MS office
  • bydliště ve Středočeském kraji nebo v Praze výhodou

Nabízíme:

  • intenzivní zaškolení
  • odborná školení a další vzdělávání
  • zajímavá pozice, možnost kariérního růstu
  • smysluplná práce a příjemné pracovní prostředí
  • dobré platové ohodnocení
  • částečný úvazek 0,5
  • Multisport karta

Pošlete prosím stručný životopis na e-mailovou adresu: eva.wieserova@tichysvet.cz.

Nástup: možný ihned