Internetové stránky provozované Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Tichá cukrárna

Tichá cukrárna původně vznikla jako provoz zajišťující zásobování Tiché kavárny. V současnosti jsou v ní zaměstnaní převážně neslyšící cukráři a cukrářky, kteří každý den připravují domácí dorty, koláče nebo francouzské quiche, které se pak objeví nejen v nabídce kavárny. Zákazníci si také mohou objednat občerstvení, dorty a zákusky na své rodinné oslavy, firemní akce, rauty nebo večírky. 

V současné době se Tichá cukrárna specializuje na zásobování Tiché kavárny, a také na dovoz občerstvení do všech koutů Prahy a Středočeského kraje. Díky poctivým recepturám zásobuje různé nadnárodní firmy při jejich poradách, oslavách i pravidelných setkáních. 

V cukrárně je možné objednat si originální potahované dorty na zakázku.
Objednávky provádějte nejlépe alespoň 14 dní předem. Dorty z katalogu objednávejte, prosím, tři dny předem. Vyzvednout si je můžete u obsluhy v Tiché kavárně každý všední den od 13 do 21 hodin.

Objednávkou z Tiché cukrárny podpoříte neziskovou organizaci, skvěle si pochutnáte a zároveň díky náhradnímu plnění ušetříte na daních. 

Nabídka výrobků

Kontakt: objednavky@tichacukrarna.cz, tel.: 725 451 856

Máte zájem o catering?

Cukrárna pro vás vyrobí výborné domácí zákusky na jakýkoli typ akce.

Kontakt: provoz@tichakavarna.cz

dorty