Internetové stránky provozované Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Tichý svět spolupracuje s portálem UČITEL21

1. října 2021

Portál UČITEL21 spustil ve spolupráci s Tichým světem, o. p. s. i Tichým světem - chráněná pracoviště, o. p. s. Tichý blog.

Jedním z důležitých témat, k němuž se vztahují články a videa na portále Učitel21, je téma potřeb, vzdělávání a podpory lidí s nějakým typem jinakosti či postižení.

Pedagogická fakulta dlouhodobě podporuje například kulturu a vzdělávání lidí se sluchovým postižením a snaží se je zviditelňovat. Letos se znovu připojila ke kampani #Deafember, jež probíhá každoročně v měsíci září a má za cíl zviditelnit a podpořit neslyšící jak v České republice, tak v zahraničí. Jednou z aktivit tohoto Deafemberu bylo navázání systematické spolupráce s organizací Tichý svět.

Portál si tak dal za cíl zviditelnili důležité aktivity Tichého světa a ve vzájemné spolupráci tak vznikl zvláštní prostor, který bude věnován nejen některým členkám týmu, ale také celým Tichým zprávám a jiným projektům Tichého světa.

Tichý svět děkuje portálu UČITEL21 a celý Tichý blog si můžete prohlédnou zde