Internetové stránky provozované Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Tichý svět je součástí platformy Souhvězdí pomoci od Alzy

19. prosince 2019

Alza.cz spouští v pilotu unikátní dobročinný projekt s názvem Souhvězdí pomoci, jehož cílem je maximálně usnadnit darování peněz na dobrou věc.

Pilot startuje s 19 vybranými organizacemi mezi nimiž je Tichý svět a Tichý svět - chráněná pracoviště.

„Cílem tohoto projektu je vytvořit největší CSR platformu v České republice. Neziskovým organizacím chceme nabídnout naprosto transparentní pomoc prostřednictvím toho, co v Alze umíme nejlépe. Do našeho katalogu vložíme dobročinné projekty a organizace, na které zájemce bude moci přispět podle svých preferencí doslova na pár kliknutí. Každý, komu není pomoc znevýhodněným lidem lhostejná, si tak může vybrat projekt například podle země, kraje nebo zaměření,“ doplňuje Aleše Zavorala Tomáš Havryluk, místopředseda představenstva Alza.cz.

Speciální stránku www.alza.cz/souhvezdipomoci, kde jsou jednotlivé charitativní projekty vystaveny, ale mohou zájemci navštívit i přímo – nákup není podmínkou.

Děkujeme, že můžeme být součástí.